Ślubowanie klas pierwszych

W piątek, 11 września klasy pierwsze zostały uroczyście przyjęte w poczet uczniów naszej szkoły. Uczniowie klas drugich powitali pierwszaków inaczej niż zazwyczaj, poprzez prezentację multimedialną. Pierwszaków i rodziców powitał  dyrektor szkoły, po wprowadzeniu sztandaru pasował pierwszaków na uczniów.  Nasi nowi uczniowie zaprezentowali piosenkę, a koleżanka z klasy trzeciej Zuzia przywitała ich wierszem.

Serdecznie witamy pierwszaków w murach szkoły.

Życzymy Wam, aby pobyt w szkole był najpiękniejszą przygodą, pełną najlepszych ocen i wzorowego zachowania. Aby szkoła była dla Was nie tylko źródłem wiedzy i zdobywania nowych umiejętności, ale także „drugim domem”, w którym zawsze będziecie czuli się bezpiecznie spotkacie się z życzliwością i zrozumieniem rówieśników i dorosłych oraz nawiążecie nowe przyjaźnie.