Powitanie roku szkolnego 2019 – 2020

W poniedziałek, 2 września powitaliśmy kolejny rok szkolny. Uczniowie, rodzice, zaproszeni goście, również z zagranicy (uczestnicy IX Międzynarodowego Festiwalu Latawców) zostali serdecznie powitani po wakacjach przez dyrekcję naszej szkoły. Przed nami nowe wyzwania, projekty szkolne, które będziemy realizować. Nowy projekt  z edukacji morskiej „Pod żaglami w dorzeczu Łeby” projekt współfinansowany z LGD, zwiększoną liczbę zajęć SKS oraz zajęcia z piłki siatkowej Akademii Daniela Plińskiego realizowane we współpracy z Fundacją Szansa, warsztaty edukacyjne realizowane przez każdą z klas I-VIII z Narodowym Muzeum Morskim w Gdańsku.

Nie zabrakło oczywiście chwili refleksji. Pamiętamy i zawsze będziemy o ważnej dla Polaków dacie, 1 września 1939, czyli rocznicy wybuchu II wojny światowej.