Akademia Pana Kleksa – Talentiada 2017

W niedzielę, 19 marca po raz dwunasty odbyła się TALENTIADA, czyli koncert łebskich dzieci i młodzieży. Talentiada co roku odbywa się pod patronatem Dyrekcji Zespołu Szkół oraz Rady Rodziców. W tym roku motywem przewodnim była “Akademia Pana Kleksa”. Podczas koncertu wystąpili uczniowie Zespołu Szkół, łebskie przedszkolaki, chór szkolny FA – LA – RE, zespół Wave, Presto, grupy taneczne z Boleńca oraz Marcelina, będąca obecnie uczennicą szkoły baletowej. Uczniowie i przedszkolaki prezentowały piosenki z “Akademi Pana Kleksa”. Można było skosztować pysznych wypieków, przygotowanych przez rodziców. Dużą atrakcją była fotobudka, dmuchane zjeżdżalnie, przy których było bardzo tłoczno. Wszyscy obecni mieli szansę na wylosowanie nagrody głównej – roweru. Mieszkańcy miasta tłumnie dopisali, hala sportowa była pełna. Występy był kolorowe, żywiołowe, pełne fantazji.