Hej kolęda, kolęda!!!

We wtorek, przed świąteczną przerwą od nauki odbyło się wspólne kolędowanie uczniów wszystkich klas. Zaśpiewał chór szkolny, solistki grały i śpiewały świąteczne przeboje i kolędy. Uczniowie recytowali wiersze nagrodzone w konkursach. Dużą niespodzianką było przybycie Św. Mikołaja z prezentami dla każdej klasy. Każda klasa zaśpiewała Mikołajowi i kolegom kolędę. Był to szczególny dzień z życia szkoły.

Niech czas Świąt Bożego Narodzenia

będzie pełen atmosfery radości,

wytchnienia i zatrzymania

od codziennego pędu.

Życzymy, by Św. Mikołaj

przyniósł Wam i nam wszystkim

najpiękniejszy prezent – dużo miłości!

Życzymy wszystkim Dzieciom

i ich Rodzicom wszystkiego najlepszego.

Wesołych Świąt !