“Mama, Tata i Ja” – Piknik Rodzinny

Dnia 2 czerwca w Stadninie Koni „Maciukiewicz” odbył się Piknik Rodzinny pod hasłem „Mama, Tata i Ja”. Uczestniczyły w nim całe rodziny podopiecznych z Oddziałów Przedszkolnych przy Szkole Podstawowej. Piknikowi towarzyszyło mnóstwo atrakcji, tj. zwiedzanie stajni, przejazdy w siodle i bryczką, zabawy na placu, a na przekąskę: kiełbaski, chlebek i ziemniaczki z grilla, małosolne ogóreczki. Na deser były przepyszne ciasta upieczone przez rodziców. Na koniec spotkania przedszkolaki zaprezentowały swoim rodzicom piosenki i wierszyki, w których dziękowały rodzicom oraz wyrażały, jak ważnymi osobami  w ich życiu są mama i tata. Rodzinny nastrój, słoneczna pogoda i przyjemna atmosfera sprawiły, że dzień ten był wyjątkowy, zarówno dla dzieci jak i ich najbliższych.

Przedszkole dziękuje wszystkim rodzinom za liczne przybycie i wspólną zabawę. Wszystkim osobom zaangażowanym i pomocnym przy zorganizowaniu i przeprowadzeniu uroczystości serdecznie dziękujemy za chęć współpracy i włożony wkład pracy.