Dzień Książki

23 kwietnia klasa IIIa obchodziła Dzień Książki w Miejskiej Bibliotece w Łebie. Dzieci rozwiązywały łamigłówki, słuchały czytanej książki przez panią Bożenę Gornowicz. Brały udział w konkursie czytelniczym. Zwycięzcy otrzymali nagrody książkowe. Właściciel kwiaciarni „Zakątek” Krzysztof Karpus ciekawie opowiadał o różach. Pod jego kierunkiem dzieci wykonały piękne czerwone róże. Panie z biblioteki przygotowały wspaniałą, wzruszającą prezentację zdjęciową, dokumentującą trzyletnią współprace pań z klasą IIIa. Następnie uczniowie z paniami Beatą i Alą – pracownikami MB – i wychowawcą wyruszyli ulicami miasta na happening „Książka jak chleb”.  Skandując hasło, dzieci rozdawały książki i bułki  w kształcie rybki. Uczniowie klasy IIIa i wychowawca serdecznie dziękują za cudowne chwile spędzone w Miejskiej Bibliotece w Łebie.