Wszystkie kolory świata

Dziękujemy wszystkim za pomoc w projekcie  WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA organizowanym w naszej szkole. Projekt ten jest odpowiedzią na niezwykle poważny problem rozwoju epidemii chorób rozwijających się w Sudanie Południowym. Chcemy uświadomić dzieciom i młodzieży, że pomaganie może być przyjemne i wiązać się z pozytywnymi emocjami, a ponadto, że dzięki ich zaangażowaniu można uratować życie dziecka.  Uczniowie wspólnie z rodzicami przygotowali piękne laleczki z różnych stron świata, które są symbolem tolerancji i równości wszystkich dzieci, niezależnie z jakiego państwa pochodzą. Prezentowane lalki będą sprzedane, a pieniądze przekazane na konto organizacji międzynarodowej UNICEF, zajmującej się pomocą dzieciom na całym świecie. Wszystkich, którzy chcą kupić laleczkę i zasilić konto organizacji, prosimy o zgłoszenie się do koordynatora projektu w szkole – Eweliny Bladoszewskiej.