25-lecie chóru szkolnego

28 listopada odbył się Koncert Jubileuszowy z okazji 25-lecia chóru szkolnego  „ Fa-la-re”. Podczas koncertu chór zaprezentował ciekawy i zróżnicowany program artystyczny pod względem doboru repertuaru i jego wykonania. Muzykujący chórzyści i jego soliści, jak i absolwenci chóru „Falare” wystąpili w pełnej gali. Prezentacjom muzycznym towarzyszył płynny ruch sceniczny,     a rekwizyty ubogaciły występ całego zespołu. Szczególnym utworem jubileuszowym była suita ludowa opracowana przez dyrygentkę chóru z okazji mijającego roku kulturalnego Oskara Kolberga. Chórzyści otrzymali gromkie brawa, podziękowania od władz szkolnych i samorządowych oraz prezenty ufundowane przez Radę Szkoły, Radę Rodziców Szkoły i Zarząd Chóru.   Przedstawiciel Stowarzyszenia Polskiego Związku Chórów i Orkiestr o/ Słupsk odznaczył  chór szkolny „ Fa-la-re” Szkoły Podstawowej im. A. Mickiewicza   w Łebie Odznaką Srebrną PZCHiO, dyrygenta chóru „Fa-la-re” – Bożenę Świętek Odznaką Złotą PZCHiO. Wyróżniających się absolwentów chóru w latach 1989-2014 :
– Elizę Jackowską- Odznaką Srebrną
– Iwonę Witke- Juchniewicz- Odznaką Brązową