Szkolny Dzień Dziecka

We wtorek, 4 czerwca odbył się szkolny Dzień Dziecka. Uczniowie klas młodszych mieli ogromną frajdę odwiedzając Łebski Park Dinozaurów, przenosząc się w czasy prehistoryczne, dzięki spacerom ścieżkami edukacyjnymi. Świetnie się bawiły w strefach zabaw.

Klasy IV – VI pod hasłem “Bezpieczne wakacje” spotkały się z przedstawicielami Ochotniczej Straży Pożarnej oraz SAR. Zobaczyły i usłyszały jakim sprzętem dysponują nasze służby ratownicze, w jaki sposób pomagają potrzebującym na lądzie i wodzie. Nauczyciele przypomnieli im o zasadach bezpieczeństwa podczas wakacji. Uczniowie przypomnieli sobie numery alarmowe i zasady pierwszej pomocy przedmedycznej. Mieli okazję poćwiczyć je na fantomie. Pierwszaki otrzymały pakiety pierwszej pomocy z Szkolnej Kasy Oszczędności. Oczywiście był  poczęstunek: popcorn, wata cukrowa. Klasy VII i VIII uczestniczyły w grze miejskiej. Dziękujemy Radzie Rodziców za dofinansowanie Dnia Dziecka.