Nocowanka w przedszkolu

17 listopad 2017 to nie był zwykły piątek dla naszych przedszkolaków- tego dnia najstarsi “Marynarze” oraz niemalże wszyscy “Piraci” późnym popołudniem ponownie przybyli do przedszkola- tym razem wyposażeni w śpiwory, poduszki i piżamy. Tak, to właśnie tego dnia odbyła się tak bardzo wyczekiwana przez wszystkich “nocowanka w przedszkolu” połączona z zabawami andrzejkowymi. Tego wieczora były zatem i wróżby andrzejkowe, zabawy i tańce, a na kolację- ulubione danie “supergłodnych Marynarzy i Piratów” czyli pizza :-). Gdy wszyscy już napełnili brzuchy, posłusznie wskoczyli w piżamki, grzecznie wyszczotkowali zęby i zabrali się do przygotowania miejsc do spania. Jednak emocji i radości było tak dużo, że trudno było zasnąć. Mimo to wszystkie dzieci zasnęły jak aniołki. Snu jednak nie było zbyt wiele, bo przedszkolaki obudziły się już o świcie. Wszyscy z apetytem zjedli śniadanie, poczym dostali pamiątkowe dyplomy z “nocowanki” i zanim się obejrzeli w drzwiach pojawili się stęsknieni Rodzice.