“My i ryby” – wyniki konkursu

Miła wiadomość:)

Dnia 21 lutego 2022 r. dziewięcioro uczniów z klas 5- 7 naszej szkoły przystąpiło do Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego “MY i RYBY- jak Europejski Fundusz Morski i Rybacki zmienił otoczenie wokół nas”

Organizatorem konkursu jest Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi z siedzibą w Warszawie.

Celem konkursu jest upowszechnianie wiedzy wśród uczniów, nauczycieli i rodziców o roli Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego, jego wkładzie w rozwój ekonomiczny i społeczny sektora rybackiego i obszarów zależnych od rybactwa w Polsce oraz zachęcenie  uczniów do czynnego zainteresowania się tą tematyką, a także skierowanie uwagi uczniów na zmiany, jakie nastąpiły w ich otoczeniu dzięki środkom z Unii Europejskiej.

Ogłoszenie wyników konkursu łącznie z opublikowaniem listy laureatów konkursu nastąpiło w dniu 04 kwietnia 2022 r.

I tak laureatami woj. pomorskiego w kategorii kl. 4-6 zostali:

II miejsce – Emil Rostkowski 5A

III miejsce – Antoni Zalewski 5A

w kategorii kl. 7- 8:

I miejsce – Adrian Boborycki 7A

II miejsce – Leszek Paszkiewicz 7B

III miejsce – Aleksander Markowski 7C

wyróżnienie – Amelia Gajewska 7A

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i laureatom I edycji konkursu i zapraszamy za rok na kolejne zmagania plastyczne.

Podziękowanie – S22060911080