Powitanie wiosny

Jak co roku 21 marca uczniowie naszej szkoły powitali wiosnę. Były tańce, wesołe piosenki, recytacje, wspólna zabawa w hali sportowej. Razem z naszymi uczniami bawiły się dzieci z Ukrainy, które rozpoczęły edukację w naszej szkole. Na wszystkich czekał słodki poczęstunek, klasa ósma przygotowała maluchom z Ukrainy maskotki, SKO słodycze.

Po zabawie i występach wszyscy przeszli barwnym korowodem ulicami miasta pożegnać Marzannę. To czas, w którym przyroda budzi się po zimowym śnie do życia, budzą się zwierzęta, rośliny a my tego dnia chcieliśmy obudzić Wiosnę. Razem z nami powitali wiosnę przedstawiciele urzędu miasta.

Dziękujemy naszym wspaniałym Rodzicom, którzy jak zawsze wsparli szkołę przygotowując pyszne wypieki dla wszystkich oraz służyli pomocą w kawiarence.