Konkurs plastyczny “Tęcza” – wyniki

Znamy już wyniki XIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego “TĘCZA” pod hasłem “Piękno otaczającego nas świata”.

Cieszymy się z sukcesu uczennicy Blanki Dubiniec z kl. 7c, która jest Laureatem Krajowym tegorocznej edycji Konkursu. Blanka zajęła III miejsce w kategorii “Adept” wśród uczniów kl.VII i VIII szkół podstawowych w Polsce.

Na liście laureatów są również Franciszek Kajnowski 7a, Maciej Chyliński IIa i Zuzanna Cienka IVa za bardzo wysoki poziom wykonania pracy artystycznej.

Pola Ostrowska Va i Jaśmina Konińska Va otrzymały dyplomy z wyróżnieniem. Pozostali uczestnicy konkursu – dyplomy uznania.

Organizator Konkursu przekazał dyplom dla Szkoły Podstawowej w Łebie w uznaniu za upowszechnianie wiedzy i aktywność,a szkolny opiekun konkursu – dyplom za zaangażowanie i wkład pracy.