Konkurs ” Budować każdy może…”

Konkurs skierowany był do uczniów szkół podstawowych i miał na celu zainteresowanie młodzieży dziedziną budownictwa i odnawialnych źródeł energii. Wpłynęły 22 prace konkursowe: 12 prezentacji i 10 modeli. Autorzy wykazali się ogromnym zaangażowaniem, zarówno przy prezentacjach jak i modelach.

Wśród laureatów konkursu znaleźli się uczniowie naszej szkoły

Nagrodzeni uczniowie w kategorii „Prezentacja o tematyce budowlanej lub energetyce odnawialnej (OZE)”

I miejsce – Juliusz Grudzina Szkoła Podstawowa nr 4  im. Tadeusza Kościuszki w Lęborku

II miejsce – Maria Olech Szkoła Podstawowa im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi Lęborskiej

III miejsce – Nadia Lubocka  Szkoła Podstawowa im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi Lęborskiej

Nagrodzeni uczniowie w kategorii „Wykonanie modelu o tematyce budowlanej lub urządzenia z zakresu energetyki odnawialnej (OZE)”

I miejsce – Julia Rawa  Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Łebie

II miejsce – Piotr Mazurek  Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Łebie

III miejsce – Wiktor Kreft Zespół Szkół im. Męczenników Marszu Śmierci KL Stutthof w Garczegorze

III miejsceJulian Rzepka Zespół Szkół im. Męczenników Marszu Śmierci KL Stutthof w Garczegorze

Nagrody ufundowane zostały przez Starostwo Powiatowe w Lęborku i Urząd Miasta Lęborka.

Serdecznie dziękujemy uczniom oraz opiekunom za udział w konkursie, a zwycięzcom gratulujemy!!