Międzynarodowe zawody matematyczno – fizyczne

19 listopada uczniowie klas 8 z naszej szkoły wzięli udział w Náboj Junior. Szkołę reprezentowały dwie drużyny:
Drużyna A w składzie: Maria Bieniek, Kaja Rabka, Ignacy Więckowski i Jerzy Ruszewski
Drużyna B w składzie: Julia Rawa, Julia Kluska, Borys Pero, Jakub Maciejewski
Náboj Junior  to międzynarodowe zawody matematyczno-fizyczne dla czteroosobowych drużyn reprezentujących swoją szkołę. Zawody trwają 120 minut, podczas których drużyny starają się rozwiązać jak najwięcej zadań.
Specyficzna struktura Náboja powoduje, że zawody są interesujące zarówno dla uczniów niedoświadczonych w konkursach matematycznych i fizycznych, jak i uczniów, którzy już odnosili sukcesy. Dlatego każdy może się w ich trakcie dobrze bawić.
Obie drużyny spisały się znakomicie, godnie reprezentując naszą szkołę.
Gratulujemy i zachęcamy uczniów klas 7 do udziału w turnieju w przyszłym roku szkolnym.