Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia z SKO – mnożymy, liczymy w życiu sobie radzimy

W tym roku nie ograniczyliśmy się do jednego dnia, uczniowie brali udział w konkursach, zabawach, quizach, w dniach 01 – 06 października. Mistrzem Tabliczki Mnożenia został Filip Sulikowski z Vb rozwiązując zadania w czasie zaledwie 17 sekund. Oczywiście to nie jedyny mistrz Tabliczki Mnożenia, mamy wielu zdolnych matematyków. Mistrzami Tabliczki Mnożenia na poziomie poszczególnych klas zostali: klasy IV – Franciszek Kowalczyk, klasy V i VI – Nadia Kulesza, klasy VII – Kajetan Kroczek, klasy VIII – Marysia Bieniek Uczniowie klas piątych zmierzyli się w rywalizacji sportowo – matematycznej. Zawody, nieznacznie, wygrała drużyna klasy Vb, a najlepszym  sportowcem drużyny został Franciszek Jankowski. Klasa Vb oraz klasa VIIIb zmierzyła się z zadaniami z zakresu ekonomii.  Zadania ekonomiczne polegały na rozwiązaniu quizów, bawiliśmy się w „Milionerów”, dobieranie par obrazków do nazwy i inne. Była to dla nich powtórka wiadomości z ubiegłorocznych zajęć ekonomicznych oraz działań SKO. Rada Rodziców, jak zawsze zakupiła dla uczestników słodkie upominki, za co serdecznie dziękujemy.