„Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz”

We wtorek, 5 października odbyła się w szkole, jak co roku, akcja charytatywna na rzecz fundacji “Pomóż i Ty”. Akcją zajął się Uczniowski Samorząd Szkolny i członkowie SKO. Zebraliśmy z cegiełek 242 złote, które przekazaliśmy na konto fundacji.

W tym roku dochód ze sprzedaży fundacja przekazuje na rzecz 10-letniego Kacpra Pawłowskiego. Kiedy Kacper skończył roczek zdiagnozowano u niego dziecięce porażenie mózgowe. Pomimo swojej niepełnosprawności uśmiech towarzyszy mu każdego dnia. Aby Kacper mógł prawidłowo rozwijać się niezbędny jest sprzęt, który pomoże mu w komunikacji, nauce pisania, czytania i mówienia. Wspólnie pomóżmy Kacprowi w zakupie specjalistycznego oprogramowania i komputera, których koszt wynosi około 10 000 zł.