Światowy Dzień Pluszowego Misia

Kto z nas nie miał w dzieciństwie swojego ukochanego pluszowego misia, takiego, bez którego nie można było zasnąć?

25 listopada swoje święto obchodzi najlepszy przyjaciel maluchów i najmilsza przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. Jaka jest jego historia? – zapraszamy do prezentacji o genezie święta, przypomnienia sobie lub poznania misiów z bajek tych czytanych i oglądanych: Pluszowy miś

Rodzice przypomnijmy sobie bajki naszego dzieciństwa – zapraszamy do wspólnego oglądania i słuchania. filmy i słuchowisko

Nasze pierwszaki, w Światowym Dniu Pluszowego Misia, uczestniczyły w zajęciach czytelniczych on – line, wysłuchały i obejrzały historii o misiach i tych pluszowych, bajkowych i prawdziwych  (kapral Wojtek). Rozpoznawały bajkowe misie, zobaczyły książeczki, w których bohaterami są misie. Pokazały swoje pluszaki, namalowały swoje ukochane przytulanki.

Przedszkolaki w tym dniu w ramach rytmiki tańczyły i śpiewały “Poleczkę”