Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021

We wtorek , 1 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Rozpoczęcie  odbyło się tradycyjnie w hali sportowej, ale przestrzegając zaleceń MEN i GIS uczniowie szkoły nie spotkali się wspólnie o tej samej porze. Odbyły się spotkania w grupach:
9.00 – klasy VII-VIII
10.00 – klasy IV-VI
11.00 – klasy II-III
12.00 – klasy I, OP ( spotkania z rodzicami )

Uczniów i rodziców powitał dyrektor szkoły mgr Maciej Barański oraz wicedyrektor mgr Elżbieta Frączek. W tym szczególnym dniu przypomniano uczniom fakty z historii Polski – rocznicy wybuchu II wojny światowej oraz 100 – leciu powrotu Pomorza  w granice Rzeczypospolitej.

Dyrektor szkoły przedstawił uczniom  i rodzicom, w jakich warunkach  będzie przebiegała nauka szkolna, jakie są rozwiązania w związku z pandemią koronawirusa. Po zakończeniu uroczystości uczniowie spotkali się z wychowawcami w wyznaczonych miejscach, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Wszystkim uczniom, nauczycielom, rodzicom i pracownikom szkoły życzymy pogody ducha, wytrwałości, zdrowia  w nowym roku szkolnym.