Multimedialna szkoła – poniedziałek, 18 maja

W poprzednim tygodniu przedszkolaki wzięły udział w konkursie plastycznym pt. “Łeba- moja mała ojczyzna”. 15 maja, w piątek, było rozstrzygnięcie tego konkursu  ?. Wszystkie prace były niezwykłe i naprawdę ciężko było nam od razu wyłonić zwycięzców. 9 osobowe jury po burzliwych dyskusjach wyłoniło w końcu trzech zwycięzców, a mianowicie: I miejsce uzyskał Yehor Kovtanets, który jako jedyny wykonał pracę przestrzenną. Jury doceniło tu przede wszystkim ogrom pracy jaki Yehor włożył w wykonanie makiety miasta.  II miejsce otrzymał Wojtek Gaffke, urzekając nas pięknym, nieco romantycznym ujęciem kawałka plaży z morzem i Neptunem w tle. III miejsce przypadło Maćkowi Chilińskiemu, ze swoim mozaikowym okrętem na morzu. Jury wyłoniło również trzy prace, które zasługują na wyróżnienie i są to prace: Marcela Łakowicza, Oliwki Jaskulskiej oraz Krysi Adamczyk.
Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy pozostałym dzieciom za udział w konkursie ??. Wszyscy uczestnicy konkursu zostaną nagrodzeni dyplomem i drobnym upominkiem (do odebrania przy nadarzającej się okazji) ?.