Multimedialna szkoła – poniedziałek

Szanowni Państwo!

Zachęcamy do przeczytania artykułu dotyczącego radzenia sobie z lękiem i rozmowy z dzieckiem o epidemii: link poniżej

Relacja z życia naszego przedszkola:

Mimo przerwy świątecznej przedszkolaki wcale nie próżnowały i dzielnie brały udział we wszelkich przygotowaniach do świąt – zatem były i przedświąteczne porządki, dekoracje świąteczne, malowanie pisanek i całkiem dużo pichcenia w kuchni z rodzicami. A gdy wróciliśmy po świętach do zdalnego nauczania, wszyscy bez kręcenia nosem z uśmiechem na twarzy zaczęli sumiennie pracować w książkach, kreśląc z zapałem coraz dokładniejsze szlaczki i literki.  W te kilka dni powstało także sporo kolorowych różnorodnych prac plastycznych. Jeśli chodzi o czas wolny, tu także nie trzeba naszym zuchom wiele podpowiadać- spędzają go naprawdę niesamowicie różnorako i kreatywnie.  W minionym tygodniu swoje urodzinki świętowało aż czworo jubilatów – Iwonka, Nikoś, Oliwka i Tymek- przy tej też okazji życzymy Wam Kochani przede wszystkim  dużo zdrówka i wielu powodów do radości.