Multimedialna szkoła na dziś

Witamy serdecznie naszych uczniów i rodziców po dwóch dniach odpoczynku od nauki szkolnej, w zmienionych realiach nauki szkolnej.

Przypominamy, że uczniowie, którzy nie mają potrzebnych lektur i innych pozycji w wersji tradycyjnej mogą szukać ich na stronie lektury.gov.pl., wolnelektury.pl. Młodsze dzieciaczki, szukają książeczek na stronie bajka.pl. Istnieje strona internetowa legalnakultura.pl, która wskazuje również różnego rodzaju strony z książkami, muzyką itp.

Zapraszamy dzisiaj na dalszy ciąg ćwiczeń logopedycznych  Szereg syczący w ćwiczeniach artykulacyjnych.

Drodzy Rodzice! Kilka słów od pedagoga!

Poczucie własnej wartości jest bardzo ważnym stanem psychicznym. Człowiek nie rodzi się z ugruntowaną na określonym, stabilnym poziomie samooceną. Dopiero w trakcie procesu wychowania dziecko uczy się postrzegać własną osobę. Bezwiednie chłonie komunikaty zarówno słowne, jak i niewerbalne, wysyłane przez rodziców każdego dnia. Brawa za udany rzut piłką, grożenie palcem, pochwała… Wszystko, co robimy i mówimy do dziecka, powoli kształtuje jego postrzeganie samego siebie. Więcej informacji usłyszymy wchodząc  na stronę: