XXI Festiwal Pomuchla

W niedzielę, 8 grudnia odbył się już XXI Festiwal Pomuchla. W tym roku w konkursie na najsmaczniejsze potrawy rybne zaprezentowały się zespoły klasowe naszej szkoły. W konkursie miejsca na kulinarnym podium uzyskały:

I miejsce – klasa Va

II miejsce – klasa Ia

III miejsce – klasa Ib

Oczywiście jak, co roku można było posmakować domowych wypieków w kawiarence zorganizowanej przez Radę Szkoły przy współpracy Uczniowskiego Samorządu Szkolnego. Pyszną zupą rybną częstowali harcerze X Łebskiej Drużyny Starszoharcerskiej “Leśni łowcy”. Można było nabyć ozdoby i kartki świąteczne przygotowane przez klasy, szkolną świetlicę. Rada Szkoły wystawiła wszystkie choinki, z konkursu na “Najpiękniejszą choinkę klasową”. Wśród nich zdobyły:

I miejsce – klasa VIc

II miejsce – klasa Vc

III miejsce – klasa Va

Oczywiście festiwal Pomuchla uświetniły występy wokalne zarówno uczniów szkoły, jak i zaproszonych gości. Ze szkoły zaprezentował się chór szkolny Fa – La -Re, zespół wokalno – instrumentalny p. P. Fugla. Dzień mimo brzydkiej aury należał do szczególnie miłych i udanych.