Lato pachnie wakacjami – zakończenie roku szkolnego

Czas tak szybko płynie, za nami znów kolejny rok szkolny. 19 czerwca pożegnaliśmy szczególnie serdecznie, z łezką w oku, naszych absolwentów klas ósmych i trzecich gimnazjum. Tytuł Primus Inter Pares powędrował do ucznia klasy trzeciej gimnazjum – Adriana Kubisa oraz uczennicy klasy ósmej – Oliwii Pety.

Rozdano szczególnie wyróżniającym się uczniom klasy trzeciej “Boskie Karole”, uczniom klasy ósmej “Łebskie Mickiewicze”. Nagrody otrzymali również uczniowie poszczególnych klas, wyróżniający się w nauce i zachowaniu. Podziękowania otrzymali rodzice uczestniczący aktywnie w życiu szkoły.

Wszystkim uczniom, a szczególnie naszym absolwentom, którzy stanęli przed nowymi wyzwaniami życzymy bezpiecznych, udanych i niezapomnianych wakacji.