Wiosna, ach to Ty!!!

Pięknie jest wiosną na całym świecie.
Wiosna pozdrawia nas barwnym kwieciem,
Zielenią traw i ptaków śpiewem,
Radosnym słońcem świecącym na niebie.
Przynosi ona ze sobą wiele.

W środę, 21 marca uczniowska brać powitała wiosnę, która w tym dniu nie sprawiła nam zawodu i przywitała pięknym słońcem.
Uczniowie klas czwartych pokazali nam niezwykle wesołą, unowoczesnioną wersję bajki “Śnieżka”, po spektaklu odbył się mini playback show. Występy były radosne, kolorowe, pełne fantazji. Na każdą klasę czekał po występach zdrowy poczęstunek przygotowany przez Radę Rodziców.
Przedstawiciele Uczniowskiego Samorządu Szkolnego i Szkolnej Kasy Oszczędności wraz z przedszkolakami uczestniczyli w barwnym korowodzie, który przeszedł ulicami miasta, zorganizowanym przez Urząd Miasta. Pożegnaliśmy zimę topiąc Marzannę, śpiewem i tańcami witając wiosnę. Na wszystkich uczestników czekał słodki poczęstunek – wielkanocny zajączek i wata cukrowa.