BĄDŹ FIT NA WIOSNĘ!

21 marca 2018 r. uczniowie klas VII szkoły podstawowej i klas 2 gimnazjalnych obchodzili pierwszy dzień wiosny. Rano czekała na nich owocowa niespodzianka, w postaci kolorowych galaretek przygotowanych przez opiekunów Samorządu Uczniowskiego: Dorota Lechończak, Wioletta Nowakowska i Ewelina Bas. Była to także doskonała okazja do międzyklasowej rywalizacji sportowej. Uczniowie konkurowali ze sobą nie tylko w zadaniach z przeciągania liny czy rzutach do kosza, ale nauczyli się także nowych kroków tanecznych pod kierownictwem zaproszonych trenerów p. Małgorzaty Drywa oraz p. Jakuba Guzik. Nie można nie wspomnieć o dużym zaangażowaniu wychowawców klas, którzy dotrzymywali tempa swoim podopiecznym w każdym wykonywanym ćwiczeniu. Wybrano królową oraz króla fit. Gratulujemy wszystkim wytrwałości i dziękujemy za dobrą zabawę. Gorące podziękowania dla Rady Rodziców, która przygotowała zdrowe przekąski i wodę. Mamy nadzieję, że nasz fit dzień wiosny odprawi zimę na dobre!

tekst: Dorota Lechończak i Malwina Szuster