Szkolne Walentynki

Zwyczaje walentynkowe już na stałe zakorzeniły się w naszej szkole. We wtorek, 13 lutego społeczność szkolna zaakcentowała święto ubierając “coś” czerwonego. Przedstawiciele SKO zorganizowali “pocztę walentynkową”. Kolorowe kartki z wyrazami sympatii dla koleżanek i kolegów roznosiły po klasach szkolne “Kupidynki”.
Rada Rodziców pomogła zorganizować i prowadzić sklepik ze słodkimi łakociami, umilając ten dzień. Na zakończenie szkolnych walentynek odbył sie “apel na wesoło”. Uczniowie przedstawili krótką historię walentynek, recytowali wiersze o miłości, zobaczyliśmy “Randkę w ciemno”, tańce. Z wesołym repertuarem wystąpił chór Fa-La-Re. Podczas apelu nagrodzono laureatów walentynkowych konkursów. Wszyscy uczniowie otrzymali słodkie upominki od Rady Rodziców.
Społeczność szkolna dziękuje Radzie Rodziców, na którą zawsze może liczyć, za pomoc i zaangażowanie.