Ferie na basenie

Szanowni Rodzice,

informujemy, że w okresie ferii zimowych odbywać się będą zajęcia na basenie w Hotelu Łeba w ramach akcji ferie 2018 r.

Serdecznie zapraszamy uczniów klas III – VII Szkoły Podstawowej i II – III Gimnazjum do udziału w zajęciach, które będą realizowane w dniach od poniedziałku do piątku w pierwszym i drugim tygodniu ferii tj. od 29.01.-02.02.2018 r. oraz 05.02-09.02.2018 r. Zajęcia odbywać się będą z podziałem na grupy:

Gr. I – godz.. 10.00-11.00 klasy III- IV SP

Gr. II – godz. 11.00-12.00 klasy V – VII SP i II – III GIM.

Zainteresowanych rodziców prosimy o wypełnienie zgłoszenia – deklaracji i przesłanie jej za pośrednictwem email na adres poczty opiekuna prowadzącego zajęcia Pana Jakuba Guzik – jakubguzik91@gmail.com . Deklaracja oraz Regulamin dostępne są na stronie Szkoły Podstawowej https://leba.edu.pl/, w przypadku dużego zainteresowania i ograniczeniu liczebności grup do 15 uczestników, liczba dni, w których dziecko będzie korzystać zajęć może zostać ograniczona.

Weryfikacji zgłoszeń oraz potwierdzenia zwrotne dokonuje opiekun prowadzący zajęcia Pan Jakub Guzik.

Jednocześnie serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych uczniów szkoły podstawowej w Łebie do bezpłatnego korzystania z lodowiska w godz. określonych w Regulaminie  tj.  12.00-14.00 i 15.00-17.00 uprawnienie do zwolnienie obejmuje czas do 2 godzin w ciągu dnia .

Maciej Barański

Regulamin ferie na basenie