Powitanie Nowego Roku Szkolnego 2017/2018

„Nauka jest jak niezmierne morze.
Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony.” (Stefan Żeromski)

W poniedziałek, 4 września rozpoczął się rok szkolny 2017/2018. Nowy rok szkolny zgodnie z reformą edukacji rozpoczynamy w ośmioklasowej szkole podstawowej, z kl. II i III wygaszanego gimnazjum.
W Szkole Podstawowej im. Adama Mickiewicza rok szkolny powitali uczniowie, rodzice, zaproszeni goście, włodarze miasta. Usłyszeli informacje dotyczące edukacji w poszczególnych klasach oraz ogromnej inwestycji, jaką jest termomodernizacja szkoły rozpoczęta w czerwcu br. Społeczność szkolna w bieżącym roku szkolnym rozpoczyna udział w programie “Edukacja morska jako element budowy regionalnej i lokalnej społeczności”. W dniach 05.09 – 08.09 uczniowie pod opieką nauczycieli realizować będą zadania związane z programem edukacji morskiej.

Wszystkim uczniom w nowym roku szkolnym 2017/2018 życzymy radości, spełnienia marzeń, aby zdobyta wiedza umożliwiła im osiąganie nowych i kolejnych sukcesów.