Postaw na rodzinę

Nasza szkoła przystąpiła w tym roku do kolejnej edycji kampanii Krakowskiej Akademii Profilaktyki „Postaw na rodzinę”. Kampania promuje solidarność międzypokoleniową, pomaga budować prawidłowe relacje między rodzicami i dziećmi oraz zachęca do wspólnego spędzania czasu. W ramach realizacji założeń kampanii w klasie IIIc odbył się klasowy konkurs plastyczny pod hasłem “Jak spędzamy razem czas”. Celem konkursu było przedstawienie w formie plastycznej, wspólnych aktywności dzieci i rodziców, które są okazją do pogłębiania rodzinnych więzi. Uczniowie przedstawili na swoich pracach m.in. spacery z rodzicami, wspólne plażowanie, wycieczki rowerowe, gry i zabawy. Zwycięzcami w konkursie tak naprawdę zostali wszyscy, gdyż pokazali, że w ich rodzinach panuje dobra komunikacja i świadome dążenie do wspólnego spędzania czasu. Brawo! Tak trzymać!