Dzień Św. Walentego, to dzień dobry dla każdego!

Walentynki – coroczne święto zakochanych przypadające 14 lutego. Nazwa święta pochodzi od św. Walentego, którego wspomnienie liturgiczne w Kościele katolickim obchodzone jest również tego dnia.
W naszej szkole zgodnie z wieloletnią tradycją działała poczta walentynkowa. Uczniowie, nauczyciele mogli nabyć kartki walentynkowe, wrzucać je do specjalnie przygotowanej skrzyni, przesyłać swoim sympatiom. Kartki zostały rozniesione przez sympatyczne doręczycielki po klasach. W sali gimnastycznej uczniowie obejrzeli walentynkową inscenizację, przedstawiciele klas uczestniczyli w turnieju “Walentynki – wiem wszystko”. Wszyscy uczniowie otrzymali słodkie upominki od Rady Rodziców. W tym dniu uczniowie ubrali się w kolory walentynek. Na koniec p. M. Stawrosiejko wyrecytowała piękny wiersz o miłości, dedykując uczniom.