„Andrzejki z Ignacym”

29 listopada odbyły się „Andrzejki z Ignacym”. Uczniowie klasy VIa i VIb przygotowali dla uczniów naszej szkoły wróżby andrzejkowe, eksperymenty chemiczne, zgadywanki, rebusy i wiele innych atrakcji. Wróżbita Konrad przepowiadał przyszłość, dziewczęta z klasy VIb uczyły tańca do utworu Macarena, Cotton eye joe oraz Chocolate choco, choco.
Członkowie koła naukowego Łebscy odkrywcy przygotowali zagadki, rebusy i krzyżówki przyrodnicze. Za poprawne rozwiązanie rozdawali literki, z których należało ułożyć hasło (oczywiście „Łebscy odkrywcy”). Dla wszystkich, którzy ułożyli prawidłowe hasło czekały wafelki ufundowane przez Radę Rodziców. Na zakończenie dnia zaprezentowano trzy proste eksperymenty.

Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę, nauczycielom za pomoc, Radzie Rodziców za wsparcie.
Po więcej szczegółow zapraszamy na nasz fanpage na Facebooku :
www.facebook.com/Lebscy Odkrywcy”.