Ojczyzna Polszczyzna

4 listopada w naszej szkole odbył się pierwszy etap Ogólnopolskiego Konkursu Ojczyzna Polszczyzna. Był to etap pisemny. Spośród ośmiorga uczniów biorących w nim udział wytypowano czworo uczniów, którzy tydzień później wzięli udział w kolejnym etapie. Tym razem zadaniem uczniów było opowiedzenie ciekawej, barwnej historii na wylosowany przez siebie temat. W tym etapie wzięli udział: Wiktoria Malek, Julia Mroczkowska, Tatiana Budziszewska oraz Wojciech Piasecki. Wszyscy poradzili sobie doskonale, więc do kolejnego, trzeciego już etapu, Komisja Rejonowa z ODN     w Słupsku zakwalifikowała całą czwórkę. Nasi uczniowie znaleźli się w grupie pięćdziesięciorga najlepszych uczniów z całego województwa pomorskiego. Reprezentowali oni naszą szkołę 18 listopada w Słupsku podczas etapu rejonowego. Gratulujemy!