Plastyczne sukcesy

27 marca  uczniowie, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce (średnia minimum 4,75), a także sukcesy sportowe w nagrodę pojechali do Słupska na seans filmowy “Kopciuszek”. Podczas pobytu w Centrum Handlowym „ Jantar” ucz. Zuzanna Goska, Zofia Specjalska, Julia Ostapko, Julia Piotrowska oraz Wiktoria Bieniek  wzięły udział w konkursie plastycznym i otrzymały dyplomy za zdobycie pierwszego poziomu mistrzowskiego w tworzeniu ekologicznych dekoracji wielkanocnych . Gratulujemy!

Z ostatniej chwili !  Julia Piotrowska z kl. VI  jest laureatką Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „ Moja Mała Ojczyzna” otrzymała również wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie  „ Wielkanoc na Pomorzu” .
                                                                                                                                  Gratulujemy osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów!