Mistrz ortografii

W grudniu odbył się pierwszy etap szkolnego konkursu ortograficznego „Mistrz  Ortografii 2014/2015”  będący jednocześnie eliminacjami do XIII Wojewódzkiego Konkursu Ortograficznego, którego organizatorem jest Szkoła Podstawowa nr 57 im. Władysława Andersa w Gdańsku. Spośród uczniów naszej szkoły wyłoniliśmy do tego konkursu następujące osoby:
z klas czwartych: Katarzynę Salamon  oraz Julię Mroczkowską
z klas piątych: Wiktorię Malek ) oraz Wojciecha Piaseckiego
z klas szóstych: Julię Itrich oraz Miriam Ewald
                                                                                                                                             Konkurs odbędzie się 21 lutego 2015 r.
                                                                                                                                                                     Życzymy powodzenia!